91Bh Prime Located Abnb Studio With Pool, Walkable To Everywhere

  • 28 m²

91Bh Prime Located Abnb Studio With Pool, Walkable To Everywhere Sydney med 1 sovrum har utsikt över staden och ligger ungefär 8 minuters gångavstånd från ANZAC War Memorial och Intex Shanghai. WiFi och en parkering finns också i den 28 m² stora lägenheten.

91Bh Prime Located Abnb Studio With Pool, Walkable To Everywhere erbjuder strykjärn med strykbräda, strykutrustning och luftkonditionering, samt plattskärms-TV med satellitkanaler och flerkanals TV för att underhålla gästerna. Det här boendet har också skrivbord. Sängar utrustade med icke-allergiframkallande kuddar står till gästernas förfogande i lägenheten. För extra bekvämlighet finns en separat toalett och en dusch på boendet. Du kan också utnyttja hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet.

Behåll din träningsrutin utan problem på ett fitnesscenter som erbjuds i den här lägenheten.

För dem som föredrar att laga sin egen mat har 91Bh Prime Located Abnb Studio With Pool, Walkable To Everywhere ett minikök.

Gästerna kan besöka Saint James Church mindre än 1 km bort. Ett stenkast från den här lägenheten hittar du Capitol Theatre. Det ligger cirka 10 minuters bilresa från Sydneys operahus. Det är invid järnvägsstationen Museum.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near 91Bh Prime Located Abnb Studio With Pool, Walkable To Everywhere Sydney
Perfect Staycation, Enjoy A Spa, Easy City Access
Mobilpris

Perfect Staycation, Enjoy A Spa, Easy City Access

8.8
Fantastiskt 5 recensioner
40 m från boendet
USD 233 USD 210
per natt
Sydney Cbd Studio I City Views I Sleeps 4 People
Mobilpris

Sydney Cbd Studio I City Views I Sleeps 4 People

8.4
Väldigt bra 32 recensioner
229 m från boendet
USD 242 USD 218
per natt
Kozyguru | Sydney Cbd | Boutique City 2Bed Studio
Mobilpris

Kozyguru | Sydney Cbd | Boutique City 2Bed Studio

4.0
Okej 1 recension
250 m från boendet
USD 203 USD 183
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Kingsford Smith flygplats
    8 km

    Tågstationer

    Museum Station
    500 m

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Fitnesscenter

    Boendetjänster

    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Säkerhet

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare

    Fritid

    • Inomhuspool

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Strykservice

    I badrummet

    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Heltäckningsmatta

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Rökdetektorer
    • Kortåtkomst
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 10:00
    Vanliga frågor
    • ❓
      Hur stort är 91Bh Prime Located Abnb Studio With Pool, Walkable To Everywhere?
      91Bh Prime Located Abnb Studio With Pool, Walkable To Everywhere är 28 m² stort.
    • ❓
      Finns det ett skrivbord på 91Bh Prime Located Abnb Studio With Pool, Walkable To Everywhere?
      Ja, på 91Bh Prime Located Abnb Studio With Pool, Walkable To Everywhere finns arbetsbord.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Kingsford Smith flygplats
    8 km

    Tågstationer

    Museum Station
    500 m

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    91Bh Prime Located Abnb Studio With Pool, Walkable To Everywhere Sydney

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng